Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde profesyonel ekibimiz ile marka bağımsız tüm modeller için aynı gün içinde tamir hizmeti veriyoruz. Beyaz eşya sektörünün en eski firmalarından biri olarak tüm sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakasının en eski ve köklü firmalarından biri olarak bölgemizde kalan tüm mahalle ve semtlere hizmet veriyoruz. Garantili ve kaliteli bir buzdolabı servis hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Servisimiz tüm onarımlara 1 yıl garanti vermektedir.

Yiyeceklerimiz daimi olarak koruyan buzdolabı, arızalandığı zaman en kısa sürede onarılması hem yiyeceklerinizi koruyacak hem de dolabınızın koku yapmasının önüne geçilecektir. Tüm imkanları ile sizlere acil servis hizmeti veren firmamız yaşadığınız arızalara yerinde çözüm üretecektir.

buzdolabı tamiri
buzdolabı tamiri

Servisimizden dilediğiniz zaman için servis randevusu alabilirsiniz. Telefon numaralarımız sürekli ulaşılabilir. Ayrıca sağ taraftaki iletişim formunu doldurarak  ta teknik servis randevusu alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.