Kadıköy Arçelik Servisi

Kadıköy ilçe genelinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Arçelik beyaz eşyalarınız, klima ve kombiniz için şubemizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Bünyemizdeki teknisyenler işinin ehli kişilerdir. Tüm değiştirilen parçalar orijinal ve 1 yıl garantilidir. Ayrıca onarım hizmetini de 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Cihazınızın sorunu ne olursa olsun bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

kadıköy arçelik servisiFirma olarak gün içinde alınan servis kayıtlarına yine gün içinde gidiyoruz. Bizi ihtiyaç duyduğunuz zaman arayarak teknik destek alabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı gibi en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya cihazlarını aynı gün içinde ve yerinde tamir ediyoruz. Sektörün en modern tamir atölyelerinden birine sahip olarak sizlere kusursuz bir Arçelik beyaz eşya onarım hizmeti veriyoruz. Tamir ettiğimiz tüm cihazlara 1 yıl servis ve parça garantisi veriyoruz. Garantili cihazların arıza tekrarı olması durumunda her zaman servis öncelikleri vardır. Kadıköy’ün tüm mahalle ve semtlerine aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz.

Kadıköy Arçelik Klima Servisi

Arçelik marka klimanız için bakım, onarım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Klima yer değişimi veya ikinci el klimaların montajı için arayarak fiyat alabilirsiniz. Ekonomik montaj fiyatları ile split klimalar için hizmet sunuyoruz. Yıllardır bölgede faaliyet gösteren bir firma olarak daha önce bizimle çalışmış tüm klima müşterilerimize kampanyalı bakım hizmetleri sunuyoruz. Arçelik klimanızın teknik arızaları için bizden destek talep edebilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm klima arızalarını tek servisle yerinde çözüyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.