Maltepe Arçelik Servisi – 0216 388 83 88

Deneyimli kadrosu ile Maltepe ilçesinde servis hizmeti sunan firmamız siz değerli Arçelik kullanıcıları için de tamir hizmeti vermektedir. Beyaz eşya, kombi, klima ve elektronik cihaz tamirinde yıllardır aktif olarak faaliyet gösteren firmamız Maltepe şubesiyle sizlere aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir.

Bünyesinde ki profesyonel teknisyen kadrosu ile sorunlara kesin çözümler üreten firmamız, yaptığı her işleme garanti vermektedir. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz çağrı merkezimiz ile sorunlarınızı dinliyor ve kalıcı çözümler üretmeye çalışıyoruz. Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz özel Maltepe arçelik servisi hizmeti veren firmamızda sizlerin sorunlarına çözüm oluyor. Bünyemizde ki çağrı merkeziyle sorunlarınızı gece gündüz dinliyoruz. Yaşadığınız tüm teknik aksaklıkları bizimle paylaşarak deneyimli teknisyenler tarafından giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Donanımlı servis araçlarıyla sorunlarınıza aynı gün müdahale ederek kısa zamanda gidermeye çalışıyoruz. Özel servis firmamız tüm arçelik cihazlar için servis hizmeti vermektedir.

One Reply to “Maltepe Arçelik Servisi – 0216 388 83 88”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.