Maltepe/Altıntepe Arçelik Bölge Servisi

Firmamız Altıntepe Mahallesinde ikamet etmektedir. Bölgenin en eski beyaz eşya servisi olan Maltepe Arçelik Servisi, siz bölge sakinlerine 1 yıl garantili Arçelik tamir hizmeti sunuyor. Servisimiz son derece tecrübeli teknisyenler ile çalışmaktadır. Eski yeni tüm modellerin onarımı için bizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

maltepe arçelik servisi

İlçe geneline gün içinde hizmet veren firmamız 10’dan fazla mobil servis araçlara sahiptir. Araçlarımızın her biri yedek parça konusunda kusursuzdur. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarını yanımızda taşıyoruz. Bu imkanlardan dolayı sorunlarınızı yerinde gideriyoruz. Cihazınızın tüm sorunları için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bölgenin en modern teknik servislerinden biri olarak her zaman yanınızdayız.

Neden Maltepe Arçelik Servisi?

Bizler özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Garantisi bitmiş cihazlarınıza garantili ve acil servis hizmeti istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Bizler tüm ekibimizle siz bölge sakinlerine kusursuz bir tamir hizmeti sunuyoruz. Eski yeni bütün modelleri onaracak teknik ekipmana ve yedek parçalara sahibiz. Servisimiz siz bölge sakinleri için acil Arçelik servis hizmetleri sunuyor.

Servis Ne Zaman Gelir?

Akşam saatlerine kadar alınan tüm servislere gün içinde gidiyoruz. Bizi aradığınız zaman servis size aynı gün gelecektir. Genellikle servis için saat veremeyebiliriz. Bizler arızalı cihazları yerinde tamir ediyoruz ve doğal olarak arızalarda ne kadar kalacağımızı bilemiyoruz. Fakat her durumda size aynı gün içinde servis geliyor. Cihazınız yerinde tamir ediliyor.

Kombi Tamir Ediyor musunuz?

Kombi alanında uzman tekniker kadromuz ile Arçelik marka tüm kombilere acil servis hizmeti veriyoruz. Maltepe Arçelik Kombi Servisi donanımlı kombi servis araçları ve uzman kadrosu ile her zaman yanınızda. Bizi haftanın 7 günü 24 saat dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.